به وبسایت شیراز امداد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در شیراز خوش آمدید
نمایندگی تعمیر مایکروفر و مایکروویو ویرپول در شیراز

نمایندگی تعمیر مایکروفر و مایکروویو ویرپول در شیراز

تعمیرگاه شیراز امداد نمایندگی ماکروفر ویرپول در شیراز در زمینه تعمیرات و خدمات پس از فروش، با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب سالهاست که در زمینه تعمیر محصولات برند ویرپول مشغول به فعالیت است. درست است که محصولات ویرپول از کیفیت بالایی برخوردارند، ولی به مرور زمان می توانند دچار مشکلاتی شوند که همین مسئله در مورد ماکروویو این برند نیز صدق می کند. شرکت ما، قادر به ارائه خدمات در اسرع وقت و در هفت روز هفته، با حضور در منزل شما بوده و دارای ضمانت نامه کتبی ۳۶ ماهه می باشد. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب و فرسوده، از قطعات اورجینال برند ویرپول استفاده می گردد. ما توانسته ایم با سال ها فعالیت در این زمینه، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

ویژگی های خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروویو ویرپول شیراز امداد

نمایندگی ویرپول شیراز امداد اقدام به فرستادن کارشناسان خود جهت ارائه خدمات پس از فروش مایکروویو ویرپول به محل مورد نظر شما خواهد نمود. شیوه کار ما به این صورت است که، با برقراری تماس مشتری با شرکت، تکنسین های خود را به منزل شما در اسرع وقت اعزام می کنیم. سپس وی، به بررسی دستگاه جهت رفع مشکل و عیب یابی آن در کمترین زمان ممکن می پردازد. همچنین، اگر به تعویض قطعات نیاز بود، نمایندگی تعمیرات ماکروویو ویرپول در شیراز، با بکارگیری قطعات اصل و با کیفیت برند ویرپول، اقدام به تعویض آن می نماید.

ویژگی های خدمات تعمیرات مایکروویو ویرپول شیراز امداد

یکی از ویژگی هایی که تعمیرکار بایستی جهت تعمیر مایکروفر ویرپول از آن برخوردار باشد، مجهز بودن به ابزار های پیشرفته و تخصصی بوده تا به کمک آنها، توانایی تشخیص مشکل را داشته باشد و درصدد تعمیر آن برآید. خدماتی همچون عیب یابی، ارتقای کیفیت قطعات مایکروفر و ترمیم آنها، برطرف کردن خطاهای ایجاد شده و همچنین تعویض قطعات دستگاه، اصلی ترین سرویس هایی است که توسط نمایندگی تعمیر مایکروویو ویرپول در شیراز ارائه می گردد.

رایج ترین مشکلات در تعمیرات ماکروفر و ماکروویو ویرپول در شیراز

در ادامه به بررسی رایج ترین مشکلاتی که برای دستگاه مایکروویو ممکن است پیش آید و ما در نمایندگی شیراز امداد معمولاً با آنها بیشتر برخورد می کنیم، پرداخته می شود.

 • روشن نشدن دستگاه مایکروویو whirlpool

در صورت بروز چنین مشکلی برای دستگاه مایکروویو شما، نخست اطمینان حاصل نمایید که دوشاخه دستگاه به پریز متصل است و اگر مشکل از این قسمت نبود، ممکن است ایراد از سیم های رابط دستگاه باشد. همچنین این مشکل می تواند به دلیل بروز عیبی از سوی موتور مایکروویو باشد.

 • از کار افتادن ناگهانی دکمه های مایکروویو ویرپول

از جمله مشکلات رایجی که ممکن است برای اکثر مایکروفرها ایجاد شود، از کار افتادن ناگهانی دکمه های آن است. در چنین وضعیتی، بررسی کنید که آیا قفل کودک دستگاه فعال است یا خیر. در صورتی که مشکل از این قسمت نبود، شما بایستی جهت مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماکروویو ویرپول در شیراز اقدام کنید. چرا که احتمال وجود مشکل در برد دستگاه می باشد. پیش از اینکه به تعمیرگاه شیراز امداد مراجعه نمایید، دستگاه را یکبار خاموش و سپس روشن کنید.

 • بلند شدن دود از مایکروویو whirlpool

یکی دیگر از ایرادات متداول مایکروفر، برخاستن دود از آن است، در چنین وضعیتی به بررسی اینکه، آیا این مشکل همیشه رخ می دهد یا فقط در زمان پخت و پز اتفاق می افتد، بپردازید. برای این کار، با قرار دادن یک ظرف آب داخل دستگاه و در صورت مشاهده دود، حتماً به یک تعمیرکار مجرب ماکروفر ویرپول از تعمیرگاه ها و نمایندگی های مجاز مانند شیراز امداد مراجعه نمایید.

 • روشن نشدن گریل ماکروویو ویرپول

نخست، با قرار دادن ظرف یا لیوانی پر از آب داخل دستگاه، بررسی نمایید که آیا المنت های بالای دستگاه با گذشت دو دقیقه روشن می شوند یا خیر، اگر روشن نشد، جهت رفع مشکل با تعمیرگاه شیراز امداد جهت اعزام یک تعمیرکار مجرب مایکروویو ویرپول به محل شما تماس حاصل نمایید.

 • خاموش شدن ناگهانی ماکروفر زمان پخت غذا

تعمیر مشکل خاموش شدن ناگهانی مایکروفر زمان پخت غذا، از مهمترین اقداماتی است که توسط نمایندگی تعمیرات مایکروویو ویرپول در شیراز انجام می شود، چرا که نحوه کار این دستگاه به شکلی است که امکان خاموش شدن آن در صورت بالا رفتن بیش از اندازه دما، وجود دارد تا آسیب و فشاری به ماکروویو وارد نشود. از این رو، به بررسی دستگاه از هر چهار جهت پرداخته، تا از حرکت آزادانه جریان هوا در آن مطمئن شوید. دقت کنید که حتماً اتصالات دستگاه، سه راهی و محافظ ها را نیز جهت رفع مشکلات احتمالی بررسی نمایید.

ارور های رایج در تعمیر مایکروویو  و مایکروفر ویرپول در  شیراز

ارور های رایج در تعمیر مایکروویو ویرپول در  شیراز

باید بدانید که رفع ارور های مختلف نیز شامل خدمات نمایندگی ماکروویو ویرپول در شیراز در هنگام ارائه خدمات تعمیرات می باشد. توجه کنید در صورتی که ارور هایی از قبیل سرعت پایین دستگاه مایکروفر، باز نشدن درب آن، داغی بیش از حد دستگاه، خرابی صفحه نمایش، سوختن پی ‌در پی فیوز، صدای غیر معمول، جرقه زدن، نچرخیدن سینی داخل ماکروفر و غیره را در دستگاه خود مشاهده نمودید، آن را به نمایندگی مجاز شیراز امداد بسپارید تا تعمیرات لازم توسط کارشناسان حرفه ‌ای و متخصص انجام پذیرد و شما به آسانی بتوانید مانند قبل از دستگاه خود استفاده نمایید.

در این راستا، نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز سعی دارد، تا جایی که امکان دارد قطعات فابریک و اصلی دستگاه را به بهترین نحو تعمیر نماید و از تعویض قطعات آن بپرهیزد. اگر لازم باشد که به ناچار قطعه‌ های دستگاه تعویض گردد، خیالتان راحت باشد که این تعمیرگاه، از قطعات اورجینال برند ویرپول که مناسب دستگاه شما باشد، بهره می گیرد.

اکثر افراد در سراسر شیراز جهت تعمیر دستگاه ماکروفر ویرپول خود، به دنبال یک مرکز معتبر و مجاز خدمات پس از فروش می باشند تا بتوانند از متخصصان فنی، ماهر و با تجربه برای تعمیر و ترمیم دستگاه خود استفاده کنند. باید بدانید که نمایندگی مایکروویو ویرپول شیراز امداد، بهترین گزینه برای این افراد می باشد.

ارور ها و کدهای خطای متداول مایکروفر ویرپول:

 

 • نمایش کد ارور E1: رله مغناطیسی  دستگاه دچارمشکل شده است.
 • نمایش کد ارور E0: متصل نبودن سنسور دمای سیستم کنتاکت.
 • نمایش کد ارور F2: کنترل پنل اصلی دارای مشکل است.
 • نمایش کد ارور F3H: وجود مشکل و خرابی  در سنسور رطوبت.
 • نمایش کد ارور E5: برد کنترل ماکروفرخراب شده است.
 • نمایش کد ارور F6: شکستگی در رله دستگاه.
 • نمایش کد ارور E9: تنظیم نشدن پارامترها قبل از راه اندازی ماکروفر در کنترل پنل اصلی.
 • نمایش کد ارور F3T: خرابی ترموستات فن خروجی.
 • نمایش کد ارور EC: وجود مشکل در سنسور دما.
 • نمایش کد ارور ED: میزان جریان مگنترون کم شده است.

جلوگیری از خرابی و تعمیر ماکروفر ویرپول با نکات نگهداری آن

جلوگیری از خرابی و تعمیر مایکروفر ویرپول با نکات مهم جهت نگهداری آن

کسانی که می خواهند عمر مفید دستگاه شان بیشتر شود و کمتر به نمایندگی تعمیرات ماکروویو ویرپول در شیراز نیاز پیدا کنند، بهتر است که روش های نگهداری آن را به طور کامل بدانند تا مانع از بروز مشکلات و ارور های مختلف و هزینه زیاد جهت تعمیر آن شوند. برای این منظور، یکی از مهمترین نکات، تمیز کردن مداوم دستگاه و پاک نمودن آلودگی های آن می باشد. اگر این مورد که کار سختی هم نیست را انجام دهید، علاوه بر اینکه عمر مفید دستگاه مایکروفر ویرپول شما افزایش پیدا می کند، بلکه در مصرف انرژی هم صرفه جویی می شود.

لازم به ذکر است که چک کردن درب دستگاه هم از اهمیت بالایی برخوردار است. پس مطمئن شوید که درب ماکروفر کاملا بسته باشد. سعی کنید جهت محافظت از ماکروویو ویرپول خود، حتماً آن را در یک مکان مناسب قرار دهید که اطرافش باز باشد و زیاد نزدیک به دیوار نباشد. دقت کنید که از روشن کردن دستگاه خالی بپرهیزید زیرا به موتور آن لطمه وارد می شود. همچنین برای ایمنی بیشتر دستگاه، حتما از ظرف مخصوص آن استفاده نمایید.

یک نکته مهم در رابطه با نگهداری مایکروویو ویرپول و زود خراب نشدن و افزایش طول عمر دستگاه وجود دارد و آن عدم استفاده از مواد غذایی بسته بندی شده و کنسروجات در دستگاه می باشد. باید بگوییم که انجام این کارها، به شما در پیشگیری از خرابی مایکروفر، عدم نیاز به تعمیر مکرر آن و همچنین افزایش کیفیت و عمر مفید دستگاه، کمک شایانی می‌ کند.

یکی دیگر از مواردی که نیاز شما را از مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروویو ویرپول در شیراز برای خرابی دستگاه برطرف می‌ سازد، تهیه یک محافظ برای ماکروفر می باشد. دقت نمایید در ساعت ‌هایی که اوج مصرف برق است، از این دستگاه استفاده نکنید. در آخر، ذکر این مورد ضروری می باشد که اگر دستگاه شما به هر دلیلی کار نکرد و خراب شد، به هیچ عنوان خودتان به آن دست نزنید و حتماً از افراد متخصص، ماهر و حرفه ای در این زمینه بهره بگیرید.

تعمیرکار ماهر مایکروفر ویرپول در شیراز

از آنجایی که تعمیرات دستگاه مایکروفر ویرپول بسیار پیچیده می باشد، لذا فقط افراد با تجربه می توانند متوجه خرابی قطعات آن شوند و به تعمیر و ترمیم آن بپردازند. ناگفته نماند که نمایندگی تعمیرات ماکروویو ویرپول شیراز امداد با به کارگیری کارشناسان زبده و کاربلد که اطلاعات زیادی جهت تعمیرات دارند، آماده ارائه هرگونه خدمات در رابطه با تعمیر ماکروفر در شیراز، به مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

تماس با کارشناس