به وبسایت شیراز امداد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در شیراز خوش آمدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز

تعمیرات دستگاه های خراب موجود در منزل می تواند از جمله مشکلاتی باشد که بسیاری از خانواده ها با آن درگیر هستند. یکی از برندهای پرطرفدار و معتبر لوازم خانگی که می توان از آن نام برد، برند ال جی است. این برند علاوه بر کیفیت بالای آن ممکن است به مرور زمان همانند سایر برندها دچار مشکل و خرابی گردد. اگر درصدد رفع ایراد آن باشید و دستگاه خود را به دست فردی ناوارد و بی تجربه بسپارید، قطعاً قادر به تعمیر آن به شکلی اساسی نخواهد بود. تعمیرگاه شیراز امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز دارای سابقه ای درخشان و فعالیت چندین ساله در این حوزه می باشد، از این رو می توانید دستگاه خود را با اطمینان کامل به ما بسپارید.

چرا نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی شیراز امداد؟

ارائه خدمات توسط تعمیرگاه شیراز امداد بعنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز به صورت ۲۴ ساعته و در کل روزهای هفته انجام می شود. پس از تماس شما با شرکت ما، در اسرع وقت اقدام به فرستادن تکنسین های مجرب خود به منزل شما نموده و عیب یابی و تعمیر دستگاه شما در کمتر از دو ساعت صورت می گیرد. سرویس های ما از ضمانت کتبی ۳۶ ماهه برخوردار است و در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه، از قطعات اصل و با کیفیت برند ال جی استفاده خواهیم کرد.

چرا نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی شیراز امداد؟

تعمیرگاه شیراز امداد به فعالیت در زمینه ارائه خدمات پس از فروش ال جی در شیراز پرداخته و خدمات زیادی را به مشتریان خود عرضه می کند. لازم به ذکر است که دلایل زیادی همچون نصب نادرست، ایجاد ضربه، تعمیر اشتباه به وسیله فرد ناوارد، بروز نوسانات الکتریکی و … می تواند سبب بروز مشکل در ماشین ظرفشویی ال جی گردد. البته خیلی از مشکلات ایجاد شده به سادگی توسط خود شما قابل برطرف کردن است.

در خیلی از موارد به منظور رفع مشکلات و ایرادات دستگاه، بایستی به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز مراجعه نمایید، چرا که تنها یک تکنسین ماهر و با تجربه، قادر به تعمیر آن به جهت تخصصی و پیچیده بودن قطعات دستگاه می باشد. به همین دلیل، باید ماشین ظرفشویی را با خیالی آسوده به چنین فردی بسپارید. شاید در فکر این مسئله باشید که به کدام یک از نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز اعتماد کنید، ما می توانیم شما را در این زمینه یاری کرده و به شما تعمیرگاه شیراز امداد را معرفی نماییم.

مشکلات رایج در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی شیراز امداد

مشکلات رایج مشاهده شده در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در شیراز

در این بخش از مقاله، قصد داریم رایج ترین ایراداتی را که معمولاً در نمایندگی ظرفشویی lg شیراز امداد مشاهده می کنیم و با آنها سروکار داریم را شرح دهیم.

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی ال جی

نخستین کاری که باید در صورت بروز این مشکل برای ظرفشویی تان انجام دهید این است که با کمک فازمتر مطمئن شوید جریان الکتریکی برقرار است. پس از آن، به بررسی جعبه تقسیم و فیوزها بپردازید. علاوه بر موارد ذکر شده، اقدام به چک کردن قفل درب دستگاه نمایید، چرا که امکان دارد بسته نشدن درب به صورت کامل، دلیلی بر روشن نشدن ماشین ظرفشویی باشد. در آخر نیز به بررسی تایمر و برد کنترل الکترونیکی دستگاه بپردازید. در صورت برطرف نشدن مشکل، بایستی به یک تکنسین مجرب مراجعه نمایید تا آن را از لحاظ فنی مورد بررسی قرار دهد.

 • سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی

از دیگر مشکلاتی که به طور مکرر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز مشاهده می شود، ایجاد سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی است. اختلال در عملکرد پمپ دستگاه می تواند سبب ایجاد این مشکل گردد. در صورتی که چینش ظروف به شکلی نادرست در ماشین صورت گیرد، احتمال برخورد آبپاش به ظروف یا سبدها وجود داشته و در نتیجه سبب ایجاد سر و صدا می گردد. اگر مشکل از این قسمت نیز نباشد، ممکن است به دلیل اختلال ایجاد شده در اسپری کننده ها یا بازوهای آبپاش داخل دستگاه باشد که به تعمیر یا تعویض نیازمند است.

 • بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی ال جی

بوی بد ماشین ظرفشویی نیز از جمله مشکلاتی است که ممکن است پیش آید و در صورت برطرف نشدن آن، هر روز این بوی نامطبوع افزایش می یابد. ممکن است مواد غذایی باقیمانده سبب مسدود شدن فیلتر تخلیه ماشین ظرفشویی گردد.

 • نشتی آب ماشین ظرفشویی

از دیگر مشکلات رایجی که معمولاً با آن مواجه می شویم، نشتی آب ماشین ظرفشویی می باشد. فرسودگی و خرابی بست و واشر لاستیکی درب می تواند دلیل بروز این مشکل باشد. یا شاید علت بروز چنین ایرادی، پارگی شلنگ تخلیه آب یا مسدود شدن آن باشد. توصیه ما به شما در چنین مواردی، مراجعه به یک تکنسین مجرب است. از دیگر دلایلی که می تواند سبب بروز این عیب گردد اختلال در عملکرد پمپ دستگاه یا ترک خوردگی بست آن است. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی شیراز امداد، قادر به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن و به شکلی کاملاً حرفه ای بوده و در این راستا از نیروهای متخصص و مجرب به همراه تجهیزات و ابزار پیشرفته بهره می گیرد.

ارور های رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز

 

 • نمایش ارور  IE:

عدم آبگیری ماشین ظرفشویی علت نمایش این کد ارور است.

 • نمایش ارور  OE:

تخلیه نکردن آب.

 • نمایش ارور  LE:

خرابی  موتور به دلیل آسیب دیدگی سیم کشی.

 • نمایش ارور  FE:

مشکل آبگیری بیش از حد دستگاه دلیل به وجود آمدن این کد خطاست.

 • نمایش ارور  TE:

خطای هیتر به دلیل مشکل در المنت ظرفشویی.

 • نمایش ارور  AE:

نشتی آب به دلیل وجود مشکل پمپ تخلیه یا آسیب دیدگی لوله های خروجی ماشین ظرفشویی علت برور لین این کد ارور است.

 • نمایش ارور NE:

میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی مشکل دارد و درب دستگاه به خوبی بسته نمیشود.

 • نمایش ارور  E1:

نصب نادرست، انتخاب مواد شوینده نامناسب، بسته نبودن درب، چیدن نامناسب ظروف، اشکال در پمپ تخلیه

 • نمایش ارور  PF:

قطع شدن جریان برق علتنمایش این ارور است.

ارائه خدمات مختلف در تعمیرگاه ظرفشویی ال جی شیراز امداد

ارائه خدمات مختلف در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی شیراز امداد

ابتدا جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، عیب یابی دستگاه صورت می پذیرد. برای این منظور، کارشناسان حرفه ای جهت شناسایی و رفع مشکل به وجود آمده، به بررسی کامل دستگاه و قطعات آن می پردازند. بعد از عیب یابی دستگاه، متخصصان فنی و کاربلد، تعمیرات لازم را انجام می‌ دهند و در صورت نیاز، قطعه آسیب دیده را تعویض می نمایند.

در این راستا، نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی شیراز امداد، از قطعات استاندارد و اورجینال متناسب با دستگاه مربوطه بهره می‌ گیرد. لذا مشتریان از این بابت خیالشان راحت باشد. ضمنا ما تعمیرات اساسی برای عملکرد کاملا صحیح دستگاه شما را انجام می دهیم و فقط در صورت نیاز به تعویض قطعه می پردازیم.

در بعضی مواقع ممکن است که ایراداتی در موتور دستگاه به وجود آید یا هیتر آن نیاز به تعمیر داشته باشد که در این خصوص، تعمیر و تعویض قطعات توسط نمایندگی انجام می‌ شود. همچنین رفع ارور یا کد های خطا که در ماشین ظرفشویی نمایش داده می‌ شود، از خدمات اصلی تعمیرکاران ظرفشویی ال جی شیراز امداد می باشد.

ارائه خدمات نمایندگی شیراز امداد، فقط شامل موارد ذکر شده نمی باشد، بلکه برای افزایش طول عمر مفید دستگاه، متخصصان مجرب به طور کامل به سرویس آن می پردازند که بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که مشکلاتی از قبیل صدای غیر معمول، ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه، وجود مشکل مربوط به اتصالات آن، هر گونه بوی بد و غیر عادی و حل نشدن کامل قرص ماشین ظرفشویی به وجود آید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در شیراز بهره بگیرید.

تمامی افراد در سراسر شیراز که برای ماشین ظرفشویی ال جی خود به دنبال خدمات پس از فروش هستند، این نمایندگی مجاز و معتبر می‌ تواند خدمات گسترده ‌ای را با به کارگیری افراد با تجربه، به بهترین نحو ارائه نماید و در این خصوص اطمینان حاصل می نماید که تعویض قطعات دستگاه با استفاده از قطعات اورجینال و کاملاً استاندارد انجام می شود تا شما بتوانید از ماشین ظرفشویی خود مانند قبل با کیفیت عالی استفاده نمایید.

نکات لازم جهت نگهداری ماشین ظرفشویی ال جی

باید بگوییم که اطلاعات تخصصی مورد نیاز که نتیجه تجربیات چندین ساله نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی شیراز امداد می باشد، نشان دهنده این است که کارایی و عمر مفید دستگاه با رعایت یکسری نکات افزایش می ‌یابد. بر این اساس، با روش هایی که در ادامه به بیان آن می پردازیم، دستگاه شما به مدت طولانی و با کیفیت بالا کار می‌ کند.

 • تهیه یک محافظ

یکی از مهمترین مواردی که در سالم ماندن ماشین ظرفشویی شما اثربخش می باشد، تهیه یک محافظ است. زیرا بر اثر نوسانات برق، به دستگاه آسیبی وارد نمی شود و موتور آن نمی سوزد. پس حواستان باشد که حتماً محافظ نصب نمایید.

 • استفاده از شوینده های با کیفیت

شوینده های با کیفیت علاوه بر اینکه موجب تمیزی ظرف ‌ها می شود، بلکه از ایجاد اختلال در دستگاه نیز جلوگیری می نماید.

 • پاک کردن مواد باقیمانده بر روی ظروف

اگر مواد غذایی روی ظروف را پاک کنید و بعد داخل ماشین ظرفشویی بگذارید، دستگاه شما آسیب کمتری می بیند و نیاز به تعمیرات اساسی نمی ‌باشد.

 • شستشوی فیلتر

سعی کنید هفته ای یک بار فیلتر دستگاه را شستشو دهید. زیرا بعد از هر بار استفاده، چربی ها و مواد غذایی در این قسمت می مانند.

تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز

در آخر باید بگوییم که نمایندگی lg شیراز امداد یک مرکز تخصصی و معتبر است که آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. جهت تماس با این تعمیرگاه و دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =

تماس با کارشناس